PIDServis

Navigace

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Počítadlo

Krátké tramvajové výluky v březnu 2006

(Dočasné změny)

Aktualizace:  11.03.2006
Platí od:  01.03.2006
Platí do:  31.03.2006
Není v provozu

Hradčanská - Prašný most

V pátek 3. března od 6 do 14 hodin budou linky číslo 1, 15 a 25 odkloněny přes zastávky Chotkovy sady a Pražský hrad, linky číslo 8 a 26 budou v úseku Hradčanská - Vítězné náměstí odkloněny přes zastávky Chotkovy sady, Pražský hrad a Prašný most. Linka číslo 18 bude v úseku Malostranská - Vozovna Střešovice odkloněna přes zastávku Pražský hrad, linka číslo 20 bude v úseku Malostranská - Vítězné náměstí odkloněna přes zastávky Pražský hrad a Prašný most. Po dobu výluky bude přemístěna obousměrně zastávka Hradčanská do Badeniho ulice.

Královský letohrádek - Brusnice

V noci z pondělí 6. na úterý 7. března od 20 do 4.30 hodin budou linky číslo 22 a 23 v úseku Malostranská - Brusnice odkloněny přes zastávku Hradčanská.

Albertov -> Karlovo náměstí, Palackého náměstí -> Karlovo náměstí

Od soboty 11. března (7 hod.) do neděle 12. března (18 hod.) bude odkloněno mnoho tramvajových linek, ale vše se týká pouze směru do centra. Linky číslo 3 a 52 budou v úseku Palackého náměstí - Lazarská odkloněny přes zastávky Jiráskovo náměstí a Myslíkova, linka číslo 16 bude v úseku Palackého náměstí - Karlovo náměstí odkloněna přes zastávky Jiráskovo náměstí a Myslíkova. Linka číslo 18 bude v úseku Albertov - Národní divadlo odkloněna přes zastávky Výtoň a Jiráskovo náměstí a linky číslo 24, 53 a 55 budou v úseku Albertov - Lazarská odkloněny přes zastávky Výtoň, Jiráskovo náměstí a Myslíkova.

Olšanské náměstí - Nákladové nádraží Žižkov

V neděli 12. března od 6 do 13 hodin bude linka číslo 9 odkloněna přes zastávky Flora a Želivského a linka číslo 26 bude v úseku Olšanské náměstí - Želivského odkloněna přes zastávku Flora.

Nádraží Holešovice - Ke Stírce

Ve středu 15. března od 9 do 14 hodin bude linka číslo 14 odkloněna přes zastávky Ortenovo náměstí, Maniny, Palmovka, U Kříže a Bulovka a linka číslo 17 bude zkrácena do trasy Výstaviště - Sídliště Modřany.

Masarykovo nádraží

V neděli 19. března od 7 do 12 hodin bude linka číslo 3 v úseku Palackého náměstí - Vltavská odkloněna přes zastávky Jiráskovo náměstí, Národní divadlo, Staroměstská a Strossmayerovo náměstí, linka číslo 5 bude v úseku Hlavní nádraží - Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Václavské náměstí, Lazarská, Národní divadlo a Staroměstská, linka číslo 14 bude v úseku Karlovo náměstí - Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Národní divadlo a Staroměstská, linka číslo 24 bude v úseku Albertov - Florenc odkloněna přes zastávky Výtoň, Jiráskovo náměstí, Národní divadlo, Staroměstská, Strossmayerovo náměstí, Vltavská a Těšnov a linka číslo 26 bude v úseku Hlavní nádraží - Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Václavské náměstí, Lazarská, Národní divadlo a Staroměstská.

Balabenka - Kolbenova - Starý Hloubětín

Ve středu 22. března od 9 do 14 hodin bude linka číslo 8 ve směru z Podbaby ze zastávky Balabenka odkloněna přes zastávku Sazka arena do zastávky Nádraží Libeň, kde bude ukončena. Linka číslo 19 bude v úseku Balabenka - Kbelská odkloněna přes zastávky Sazka arena, Nádraží Libeň a U Elektry. V úseku Palmovka - Nádraží Vysočany (nástupní zastávka Vysočanská) bude zavedena náhradní autobusová linka X-8 a v úseku Palmovka - Kolbenova - Lehovec bude zavedena náhradní autobusová linka X-19. Obě linky budou mít po celou dobu výluky interval 10 minut.

Otakarova - Karlovo náměstí

V noci z pátku 24. března na sobotu 25. března v nočním provozu budou ve výše uvedeném úseku odkloněny tramvajové linky 53 a 55 přes zastávku I. P. Pavlova. V úseku Lazarská - Otakarova bude zavedena náhradní autobusová linka X-55.

Olšanské náměstí - Nákladové nádraží Žižkov

V sobotu 25. března od 8 do 16 hodin bude linka číslo 9 odkloněna přes Floru a Želivského a linka číslo 26 přes Floru.

Lazarská - Jindřišská

V neděli 26. března od 7 do 12 hodin bude linka číslo 3 v úseku Palackého náměstí - Vltavská odkloněna přes zastávky Jiráskovo náměstí, Národní divadlo, Staroměstská a Strossmayerovo náměstí, linka číslo 9 bude v úseku Národní třída - Nákladové nádraží Žižkov odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, I. P. Pavlova, Náměstí Míru, Flora a Želivského, linka číslo 14 bude v úseku Karlovo náměstí - Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Národní divadlo a Staroměstská, linka číslo 24 bude v úseku Albertov - Florenc odkloněna přes zastávky Výtoň, Jiráskovo náměstí, Národní divadlo, Staroměstská, Strossmayerovo náměstí, Vltavská a Těšnov.

Obrázky

24moran X19 Palmovka

PDF Stáhnout PDF verzi (126.35 KB)

Zobrazit komentáře (0)


Stanardní verze | Copyright © 2005–2019 PIDServis