PIDServis

Navigace

Vyhledávání

Rozšířené hledání

Počítadlo

Výluka autobusů: Strnady - Měchenice

(Dočasné změny)

Aktualizace:  29.01.2011
Platí od:  19.01.2011
Platí do:  24.01.2011
Není v provozu

Důvod

Sanační práce po uvolnění skály u silnice II/102 v úseku Strnady - Měchenice.

Termín

Od středy 19. ledna do pondělí 24. ledna 2011.

Dopravní opatření

Linky 314, 338, 361 a 390 jsou ve směru do Prahy zkráceny a ukončeny v zastávce Měchenice, žel. st. V trase Měchenice - Vrané nad Vltavou je zavedena náhradní železniční doprava. V trase Vrané nad Vltavou - Zbraslavské náměstí - Lihovar - Smíchovské nádraží je zavedena náhradní autobusová linka 707. V trase Jíloviště, přívoz - Strnady - Na Plácku - Zbraslavské náměstí - Lihovar - Smíchovské nádraží je zachován provoz linky 314.

Informační materiály

Informační leták.

Stručný souhrnný jízdní řád náhradní dopravy a dotčených autobusových linek.

Jízdní řád náhradní autobusové linky 707.

Jízdní řád náhradní železniční dopravy.

Jízdní řád linky 314 pro úsek Smíchovské nádraží - Jíloviště, přívoz.

Souhrnný jízdní řád linek 338, 361 a 390 v úseku Měchenice - Štěchovice.

Komentáře

Autor: Mary 24.01.2011 08:22:42
Předmět: uzavírka Zbraslav Měchenice
Je to skutečně špatné,měly by se najít finance,na opravu,do nekonečna to přece nejde tento problém je dlouhodobý,ale hodně aktuelní od jara,proč už se nezačalo dříve...je mě líto dětí,které musejí takto cestovat dospělí ten to zmákne,ale co ty ostatní,kteří mají v Měchenicích firmy a jsou závislý na lidech..... to už je horší.Tato situace není dobrá,výhledově až do jara,záleží kolik bude sněhu a jak bude mrznout tak podle toho budou práce pokračovat.Měchenice jsou nyní tichá a pustá obec......o Davli ani nemluvě.....a Štěchovice.......
Autor: Mary 24.01.2011 13:48:54
Předmět: uzav.dodatek
samozřejmě klobouk dolů,autobusové a železniční spoje vymysleli skutečně bezvadně,pořád je to lepší než nic.Bylo hůře v roce 2002 při povodních.
Autor: pegy 24.01.2011 15:13:11
Předmět: uzavírka měchenice zbraslav
obchodníci a živnostníci v celém okolí jsou na tom dost blbě,zásobování sem nechce jezdit z důvodu velké objížďky.Lidé kteří jsou zvyklí chodit nakupovat do Měchenic,Davle,Štěchovic tu nic nekoupí,zeleninu,ovoce nebo čerstvé pečivo je toho zde málo a někteří už zavřeli své obchody protože být v práci a plýtvat elektrikou apod a nemít lidi a pak platit nájemné,zaměstnance apod je strašné.O problému padající skály věděli už dost dlouho a člověk tam jezdil ze strachem a né jedna osoba má zkušenosti kdy mu padající kámen vlítnul pod auto ale naštěstí se nikdy nic nikomu nestalo.Hejtman středočeského kraje by se měl zamyslet co s tím,že není možné středočeský kraj jen tak nechat ladem,už tak je to tady dost bídné.Né všichni mají auta aby mohly jezdit,ostatní děti a staří lidé musejí čekat na autobusové zastávce ale díky spojům které ať kolísají ale jsou,autobusáci toho mají plné zuby jako my ostatní kteří dojíždíme denně do Prahy pracovat.Vedlejší silnice nejsou udržované a protahované tudíž nesjízdné a cesta která trvá kolem vody 30min do Prahy nyní je skoro 60min delší a nepočítám kilometry.
Autor: pdk 24.01.2011 15:39:45
Předmět: Konec?
Na webu Ropidu se objevila platnost této organizace dopravy do 25.1. 3:00. Takže uvidíme ...
V sobotu jsem si byl náhradní dopravu vyzkoušet a musím říci, že byla dobrá. Přestupy krátké a s časovou rezervou, autobusy i Regionova v pořádku, v případě horšího počasí se dalo schovat na nádraží (ve Vraném řidič najel už při příjezdu vlaku). Všední den nemohu posoudit.
Autor: karel 24.01.2011 19:49:02
na ČT24 se vyjadřovala (nevím jméno) kompetentní osoba. Od zítra je provoz obnoven v pravidelných trasách...
Autor: pegy 24.01.2011 20:29:16
Předmět: nevim nevim
No taky už vím že zítra ráno to mají ve 4hodiny otevřít,tak se necháme překvapit zda to opravdu tak bude a může sázet,kdy to zase zavřou.............což doufám že to tak nebude aspoň se určitá osoba tvářila že je vše o.k a na zkušenou uvidíme zítra
Autor: -fn- 25.01.2011 07:23:10
Předmět: Systémový problém
Problém je podle mě především systémový. Jednak se pro mě nepochopitelně nejdříve udržují dálkové silnice. Proč, když páteřní dopravou má být železnice, a bylo by tedy záhodno udržovat především dálkové železnice a návazně na ně místní silnice? To je jedna věc. Daĺší věc je podhodnocení železnice v dopravním systému. Oč by byla situace snazší, kdyby zásobování bylo možné i s využitím železnice? Potom by výpadek silnice pro obce napojené na koleje neměl být zásadním problémem. Ale protože je systém nastaven chybně (a to i v jiných rovinách), vymírá venkov a města jsou ždímána na krev, pokud jde o životní prostředí. Jinak pochvala za organizaci náhradní dopravy, sice jsem sám nevyužil, ale vypadalo to dost použitelně. Ani bych neřekl dojíždějícím chudáci, přestupy jsou například v Praze na denním pořádku a zdaleka nejsou takto udělané přípoje, někdy naopak. Trochu mě mrzí, že náhradní vlak nebyl veden až do Zbraslavi a tam navázán na autobus, ale dokážu pochopit, že při dnešním zabezpečení bylo toto mnohem snazší a méně náchylné k nepravidelnostem, možná též méně náročné na vozidla, a při nerovnoměrném zpoplatnění vlaků a autobusů možná i levnější. Řekl bych, z hlediska osobní dopravy dobře zvládnuté.
Autor: Mary 25.01.2011 08:44:34
Předmět: 25.února.........
dnes je 25.ledna,ve zprávě je zřejmě překlep.Všem děkuji za příspěvky,jsou dobré a k věci....k fn systémový problém .....skutečně měl vlak přibrzdit až ve Zbraslavi bylo by to snažší pro všechny a hlavně autob.dopravu.Díky Pegy véééélká pravda.Pište ahoj Mary
Autor: PIDServis 25.01.2011 11:55:01
A jo, musim po sobě všechno přečíst vždycky. Samozřejmě 25. ledna, tady uvnitř to bylo správně už od začátku :).

Stanardní verze | Copyright © 2005–2019 PIDServis