PIDServis
Navigace
Vyhledávání
Rozšířené hledání
Počítadlo

Trvalé změny PID od neděle 12. prosince 2010

(Trvalé změny)

Aktualizace:  18.12.2010
Platí od:  12.12.2010
Je v provozu

Diskuze k těmto změnám.

Souhrn změn v PDF.

Změny v pražském Esku

Linka S7: Ve špičkách pracovních dnů je prodlouženo 16 párů vlaků do trasy Beroun - Řevnice - Praha, Radotín - Praha, Smíchov - Praha, hlavní nádraží - Praha, Libeň - Úvaly. V úseku Praha, Libeň - Úvaly pojedou vlaky linek S1 a S7 ve špičkách pracovních dnů v souhrnném intervalu 15 minut. Na prodloužených spojích budou provozovány výhradně jednotky City Elefant.

Linka S41: Zaveden víkendový provoz v intervalu 60 minut od 7 do 20 hodin v trase Roztoky - Praha, Libeň - Praha, Hostivař. V Hostivaři ráno a dopoledne navazují přípoje do Říčan, odpoledne a v podvečer ve směru z Říčan. V Libni návaznosti z/na rychlíky z/ve směru Kolín. V pracovní dny provoz beze změny, jen budou nasazeny kapacitnější třívozové panťáky.

Linka S65: Původně náhradní železniční linka (Praha, Na Knížecí - Praha, Zličín) během výluky tramvají zůstane v pracovní dny v provozu. Vlaky budou vedeny jako přímé v trase Praha, Na Knížecí - Hostivice. Intervaly budou zpravidla 60 minut od 5:30 do 21:30 hodin. V Hostivici ráno a dopoledne přípoje ze směru Kladno, odpoledne a večer v opačném směru. Víkendový provoz na trati beze změny.

Linka S80: V odpolední špičce pracovních dnů odstraněna nutnost přestupu u většiny vlaků Praha - Dobříš. V úseku Praha - Vrané nad Vltavou posílen provoz v odpolední špičce pracovních dnů zavedením 6 nových párů vlaků.

Linka S22 se včleňuje do linky S20. Linka S29 se včleňuje do linky S9. Železniční stanice Praha-Zličín mění název na Praha-Řepy.

Zrušení stávajících autobusových linek

Ruší se linky 141, 190, 222, 754 a I3.

Zavedení nových autobusových linek

Linka 296: Nádraží Horní Počernice - Ratibořická - Jeřická - Khodlova (T) - Vysokovská (Z) - Libošovická - Chvaly - Slatiňanská - Obchodní centrum Černý Most - Černý Most (Z) - Černý Most - Breitcetlova - Bryksova - Kapitána Stránského - Doležalova - Generála Janouška - Vajgarská - Tálinská - Lánská - Nádraží Kyje - Kyjský hřbitov - Sídliště Jahodnice - Jahodnice - Lomnická (Z) - Hostavice - Novozámecká - Ke Hrázi (T) - Studenecká (Z) - Dolní Počernice - Rtyňská - Štěrboholy - Drobná - U Samoobsluhy - U Slunce - Obchodní centrum Štěrboholy - Ústřední - Kutnohorská - Dolnoměcholupská - Dolní Měcholupy - Nádraží Horní Měcholupy - Boloňská - Řepčická - K Lesoparku - Hostivařská - Na Groši - Sídliště Na Groši - U Průseku - Zahradní Město - Na Padesátém - Skalka - Michelangelova - Rembrandtova - Královická - Sídliště Skalka. Nasazeny nízkopodlažní midibusy. V provozu denně od 6 do 22 hodin v intervalu 30 minut. V úseku Černý Most - Nádraží Horní Počernice v provozu pouze do 20 hodin.

Linka 296 (od 18.12.): Úprava jízdní doby, časové posuny spojů.

Linka 514: Ďáblice - Kokořínská - Na Štamberku - U Spojů - Liběchovská - Květnová - Ďáblický hřbitov - Sídliště Ďáblice. Interval 60 minut. Noční linka. Nasazen midibus.

Linka 515: Hradčanská - Vítězné náměstí - Lotyšská - Na Santince - Juliska - U Matějě - Špitálka - Dyrinka - Hanspaulka - Horoměřická - Jenerálka - Nad Habrovkou - Průhonský háj - Na Parcelách - Škola Nebušice - K Noskovně - Nebušice. Interval 60 minut. Noční linka.

Linka 516: Újezd nad Lesy - Hulická - Smiřická - Smržovská - Bazar - Přímské náměstí - Klánovice. V provozu pouze v uvedeném směru, jeden spoj v 1:53 z Újezda nad Lesy ve směru Klánovice. V provozu pouze o páteční a sobotní noci.

Linka 608: Kobylisy - Vozovna Kobylisy - Počeradská - Prunéřovská - Zdiby, u celnice - Zdiby - Zdiby, Veltěž, pošta - Zdiby, Veltěž - Zdiby, Přemyšlení - Klecany, u hřbitova - Klecany, Zdibsko - Klíčany - Odolena Voda, Dolínek, Vodolská - Odolena Voda, Dolní náměstí. V provozu pouze v uvedeném směru a pouze o páteční a sobotní noci. Odjezd z Kobylis v 1:30.

Změny stávajících autobusových linek

Linka 101: Změna trasy: Nádraží Hostivař - Hostivařská - Na Groši - Práčská - Záběhlická škola ... Tolstého. Ve špičkách v pracovní dny zkrácen interval z 20 na 15 minut.

Linka 103: Vybrané spoje po půlnoci budou obsluhovány midibusem.

Linka 109: Časové posuny spojů.

Linka 110: Časové posuny spojů.

Linka 111: Časové posuny spojů v ranní špičce.

Linka 122: Změna intervalů, v ranní špičce ve směru Depo Hostivař 5-12 minut a ve směru Jižní Město 10-12 minut, v odpolední špičce ve směru Depo Hostivař 15 minut a ve směru Jižní Město 8-15 minut.

Linka 131: Časové posuny spojů. Osekání rozsahu provozu v souvislosti se zavedením noční linky 515.

Linka 151: Změna typu nasazovaných autobusů na midibusy.

Linka 161: Časové posuny spojů.

Linka 163: Změna trasy: Depo Hostivař ... Dolní Počernice - Nádraží Běchovice - Běchovice - Na Vaňhově - Blatov - Újezd nad Lesy - Sudějovická - Zbyslavská - Rohožnická - Sídliště Rohožník. Ve špičkách jsou v provozu dvě varianty a to první v celé trase Depo Hostivař - Sídliště Rohožník a druhá v trase Depo Hostivař - Štěrboholy. V úseku Štěrboholy - Sídliště Rohožník je ráno intevral 20 minut a odpoledne 30 minut. V úseku Depo Hostivař - Štěrboholy je ráno interval 5-15 minut a odpoledne 15-30 minut. Mimo špičky jezdí v intervalu 60 minut v úseku Depo Hostivař - Dolní Počernice.

Linka 175: V úseku Florenc - Skalka zkrácen interval v pracovní dny ráno na 6 minut, dopoledne a večer na 20 minut a odpoledne na 7,5 minuty. V úseku Skalka - Opatov provoz beze změny. O víkendu provoz beze změny.

Linka 181: Změna trasy: Černý Most - Poliklinika Černý Most - Ronešova - Rajská zahrada - Hejtmanská ... Opatov. V pracovní dny v ranní špičce je interval zkrácen na 10 minut.

Linka 208: V provozu pouze ve špičkách v pracovní dny v intervalu 30 minut.

Linka 216: Změna typu nasazovaných autobusů na midibusy.

Linka 221: Prodloužení intervalu v pracovní dny ráno na 10-20 minut a odpoledne na 15-30 minut.

Linka 223: Prodloužena do trasy Depo Hostivař - Polygrafická - Teplárna Malešice - Tiskařská - Perlit - Českobrodská (Z) - Za Horou - Pávovské náměstí - Jiráskova čtvrť - Kyje - Vajgarská - Generála Janouška - Doležalova - Kapitána Stránského - Breitcetlova - Černý Most - Černý Most ... Ratibořická. V úseku Ratibořická - Černý Most intervaly beze změny. V úseku Černý Most - Depo Hostivař jezdí v pracovní dny do 20 hodin pouze každý druhý spoj.

Linka 224: Zkrácena do trasy Strašnická - Skalka.

Linka 232: Výrazné posílení provozu. V pracovní dny ve špičkách ráno a odpoledne zkrácen interval z 20 na 15 minut. O víkendu po celý den celotýdenně večer je interval zkrácen z 60 na 30 minut.

Linka 240: Časové posuny spojů.

Linka 250: Časové posuny spojů.

Linka 251: Posílení provozu v ranní a odpolední špičce v pracovní dny na interval 15 minut. Vybrané vynechané spoje nadále zajišťuje linka 391. Prodloužen provoz celotýdenně ve směru od vlaků do 0:45 hodin.

Linka 254: Časové posuny spojů. Vybrané spoje z centra jsou ze zastávky Přední Kopanina prodlouženy do zastávky K Tuchoměřicům.

Linka 257 (od 18.12.): O víkendu nasazeny midibusy.

Linka 261: V pracovní dny do 20 hodin zavedeno zajíždění do zastávky VÚ Běchovice, kromě spojů v ranní špičce v trase Klánovice - Černý Most. V úseku Černý Most - VÚ Běchovice je ve špičkách v pracovní dny zkrácen interval na 15 minut zavedením vložených spojů. V ranní špičce jsou zřízeny vložené posilové spoje v úseku Ke Xaverovu - Černý Most, kde je v tomto směru zkrácen interval na 5-15 minut.

Linka 263: Prodloužena do trasy Depo Hostivař ... Obchodní centrum Štěrboholy - U Slunce - U Samoobsluhy - Drobná - Štěrboholy - Rtyňská - Dolní Počernice - Ke Hrázi (Z) - Stará obec (Z) - Škola Dolní Počernice - U Počernického rybníka - Bezděkovská. V úseku Obchodní centrum Štěrboholy - Bezděkovská interval v pracovní dny ráno 20-30 minut a ve všech ostatních obdobích 60 minut.

Linka 265: Časové posuny spojů.

Linka 269: Zaveden provoz o víkendu v intervalu 60 minut v celé trase Nádraží Uhříněves - Obchodní centrum Čakovice v době od 8 do 20 hodin. Zavedeny tři nové spoje v pracovní dny večer v trase Obchodní centrum Čakovice - Ve Žlíbku.

Linka 273: V pracovní dny ve špičkách posílení provozu, ráno zkrácen interval na 5 minut, odpoledne na 7,5 minuty. V pracovní dny večer a o víkendu celodenně je v celé trase interval 30 minut.

Linka 293: Časové posuny spojů.

Linka 297: Do 19 hodin celotýdenně prodloužena do trasy Nemocnice Vinohrady - Želivského (Z) - Želivského ... Poliklinika Malešice. Ve špičkách prodloužen interval na 30 minut.

Linka 302: Zavádí se o páteční a sobotní noci jeden pár spojů po 1. hodině.

Linka 303: Časové posuny spojů.

Linka 304: Časové posuny spojů.

Linka 309: Časové posuny spojů.

Linka 312: Časové posuny spojů.

Linka 313: Časové posuny spojů.

Linka 315: Časové posuny spojů.

Linka 329: Časový posun spoje.

Linka 332: Časové posuny spojů.

Linka 335: Časový posun spoje.

Linka 338: Úprava jízdní doby.

Linka 339: Časové posuny spojů.

Linka 344: Časové posuny spojů.

Linka 351: Časové posuny spojů.

Linka 361: Úprava jízdní doby.

Linka 362: Ruší se 1 spoj ráno z Prahy a 1 pár spojů odpoledne.

Linka 368: Ruší se obousměrně zastávka Líbeznice, pošta a zastávka Bašť, Baštěk ve směru Ládví. Spoje zajíždějící do zastávky Líbeznice, škola budou také vedeny přes zastávku Bašť, Měšická. Školní spoj ve směru z Prahy bude odkloněn přes Měšíce (bez zastavování).

Linka 376: Časové posuny spojů. Zaveden 1 pár spojů v pracovní dny mezi 14. a 15. hodinou v úseku Letňany - Radonice. Zaveden spoj v 14:30 v trase Satalice - Radonice.

Linka 378: V úseku Jenštejn - Radonice zachován v pracovní dny pouze jeden pár spojů ráno. Ostatní spoje v pracovní dny zkráceny do trasy Letňany - Jenštejn, Hradní. Víkendový provoz beze změny.

Linka 381: Časové posuny spojů.

Linka 382: Časové posuny spojů.

Linka 383: Úprava jízdní doby.

Linka 385: Časový posun spoje.

Linka 387: Časové posuny spojů.

Linka 390: Úprava jízdní doby.

Linka 391: Časové posuny spojů.

Linka 398: Časové posuny spojů.

Linka 403: Časové posuny spojů.

Linka 401: Ruší se zajíždění do zastávky Senohraby, U Tunelu. Spoj v pracovní dny v 7:38 ze Senohrab bude zajíždět do Zaječic i Pětihost a odjede ze Senohrab již v 7:29.

Linka 402: Časové posuny spojů.

Linka 403: Časový posun spoje.

Linka 409: Časové posuny spojů.

Linka 410: Časové posuny spojů.

Linka 411: Časové posuny spojů.

Linka 412: Časové posuny spojů.

Linka 414: Časové posuny spojů. Změna nasazených typů vozů na midibus.

Linka 415: Časové posuny spojů.

Linka 421: Časové posuny spojů.

Linka 422: Časové posuny spojů.

Linka 423: Časové posuny spojů.

Linka 426: Časové posuny spojů.

Linka 427: Časové posuny spojů.

Linka 428: Spoj v 14:47 z Doubku bude zajíždět do Dobřejovic.

Linka 429: Časové posuny spojů.

Linka 430: Časové posuny spojů.

Linka 433: Časové posuny spojů.

Linka 435: Časové posuny spojů.

Linka 438: Časový posun spoje.

Linka 443: Časové posuny spojů.

Linka 448: Časové posuny spojů.

Linka 462: Časové posuny spojů.

Linka 465: Časové posuny spojů.

Linka 484: Časové posuny spojů.

Linka 489: Časové posuny spojů.

Linka 490: Časové posuny spojů.

Linka 491: Časové posuny spojů.

Linka 492: Časové posuny spojů.

Linka 494: Časové posuny spojů.

Linka 495: Časový posun spoje.

Linka 502: Změna trasy: Řeporyjské náměstí - Náměstí U Lva - Slatinová - Raichlova - Amforová - Luka - Kovářova ... Suchdol.

Linka 503: Časový posun spoje.

Linka 504: Změna trasy: Florenc ... Na Strži - Ryšánka - Antala Staška - Poliklinika Budějovická - Lísek ... Sídliště Písnice.

Linka 506: Změna trasy: Strašnická - Nádraží Strašnice - Korytná - Želivecká - Jesenická (T) - Poliklinika Zahradní Město - Hlohová - Centrum Zahradní Město - Topolová - Práčská - Na Groši - Hostivařské náměstí - Selská - Toulcův dvůr - Na Košíku - Přeštická - Donovalská - Litochlebské náměstí - Opatov - Ke Kateřinkám - Metodějova - Háje - Horčičkova - Dolnokřeslická - Křeslice - Hříbková - Nové Pitkovice - K Pitkovičkám - Nové náměstí - Nové náměstí (Z) - Picassova (T) - Nádraží Uhříněves.

Linka 509: Změna trasy: Florenc ... Donatellova - Michelangelova - Plošná - Mokřanská - Myšlínská - Kablo (T) - Barvy a laky - Radiová - Ústřední - Kutnohorská - Dolnoměcholupská - Dolní Měcholupy - K Dubečku - Dubeček - Lázeňka - Za Pavilonem (T) - Škola Dubeč - Dubeč.

Linka 512: Časový posun spoje.

Linka 606: Zaveden spoj v trase Psáry - Budějovická s odjezdem z Psár v 1:05.

Linka 609: Vedena v trase Strašnická - Nádraží Strašnice - Korytná - Želivecká - Jesenická (T) - Poliklinika Zahradní Město - Hlohová - Centrum Zahradní Město - Topolová - Práčská - Na Groši - Hostivařské náměstí - Selská - Toulcův dvůr - Na Košíku - Přeštická - Donovalská - Litochlebské náměstí - Opatov - Ke Kateřinkám - Metodějova - Háje ... Kostelec nad Černými lesy, náměstí. V úseku Strašnická - Říčany, průmyslový areál Černokostelecká je linka provozována obousměrně. Odjezd ze Strašnické denně v 0:55 (mimo pátek a sobotu jen do Říčan, jinak až do Kostelce), z Říčan do Prahy denně ve 23:41.

Linka INV1: Změna trasy: Chodov ... Poliklinika Budějovická ... Rajská zahrada - Breitcetlova - Bryksova - Černý Most. V provozu v pracovní dny od 6:30 do 22:30 hodin v intervalu 60 minut. V úseku Poliklinika Budějovická - Chodov interval 120 minut. V zastávce Florenc jsou garantované přestupy na linku INV2.

Linka INV2: Změna trasy: (Kodymova - Bucharova - Nemocnice Motol - Vypich - Břevnovská - Hradčanská - Malostranská - Nemocnice Na Františku - Náměstí Republiky) - Florenc - Na Smetance - Jiřího z Poděbrad - Nemocnice Vinohrady - Poliklinika Zahradní Město - Centrum Zahradní Město. V provozu v pracovní dny od 6 do 23 hodin v intervalu 60 minut. V úseku Florenc - Kodymova interval 120 minut. Nasazeny nízkopodlažní midibusy typu SOR BN 8,5. V zastávce Florenc jsou garantované přestupy na linku INV1. Změna dopravce na ABOUT ME s.r.o.

Zřízení nových autobusových zastávek

Boloňská: Zřizuje se pro linku 240 ve směru Černý Most mezi zastávkami Boloňská a Nádraží Horní Měcholupy.

Teplická: Zřizuje se pro linku 511 ve směru Čakovice.

Šafránecká: Zřizuje se obousměrně pro linku 180.

Mníšek pod Brdy, Hladový vrch: Zřizuje se obousměrně pro linky 320 a 488 mezi zastávkami Mníšek pod Brdy, Čisovická a Mníšek pod Brdy, Rymaně, železniční zastávka. Charakter Na znamení.

Říčany, Podhradí: Zřizuje se obousměrně pro linku 469 mezi zastávkami Říčany, Wolkerova a Říčany, náměstí ve stávající zastávce linky 303.

Kozojedy, rozcestí: Zřizuje se pro linku 410 ve směru Kostelec nad Černými lesy, náměstí.

Zvánovice, Kádov: Zřizuje se obousměrně pro linku 495 mezi zastávkami Zvánovice a Černé Voděrady, obecní úřad.

Zrušení stávajících autobusových zastávek

Lahovice: Ruší se pro linky 317 a 321 ve směru Smíchovské nádraží.

Výstaviště Letňany: Ruší se pro linky 351 a 365 obousměrně.

Divoká Šárka: Ruší se na lince 510 ve směru Letiště Ruzyně, pouze ta první ve směru jízdy.

Loděnice, rozcestí k železniční stanici: Ruší se na lince 425 v obou směrech.

Změny názvů autobusových zastávek

Stříbrná Skalice, Hrušov: Nový název Stříbrná Skalice, Hruškov.

Změny přívozů

Linka P1: Časové posuny spojů. Interval 10-30 minut. Mezi plavbami dle jízdního řádu jsou možné další plavby tak, aby nebyly ovlivněny plavby dle jízdního řádu.

Diskuze k těmto změnám.

Souhrn změn v PDF.

Zobrazit komentáře (129)


Verze pro tisk | Copyright © 2005–2020 PIDServis