PIDServis
Navigace
Vyhledávání
Rozšířené hledání
Počítadlo

Trvalé změny PID od neděle 14. června 2009

(Trvalé změny)

Aktualizace:  13.06.2009
Platí od:  14.06.2009
Je v provozu

Nové souhrnné jízdní řády v PDF

Depo Hostivař - Dolní Měcholupy - Nové náměstí.

Opatov - Šeberov - Hrnčířský hřbitov.

Opatov - Průhonice.

Opatov - Čestlice, Hypernova.

Opatov - Dobřejovice, Na Návsi.

Depo Hostivař - K Netlukám - Netluky - Hájek - Královice.

Černý Most - Šestajovice, u školy.

Budějovická - Kamenice, kulturní dům.

Změny autobusových linek

Linka 111: Mírné omezení provozu v souvislosti s posílením linky 329.

Linka 221: Posunuje se spoj v pracovní dny z Čertous v 9.03 na 9.01.

Linka 251: Zavádí se v pracovní dny spoje s odjezdem ze Sídliště Rohožník ve 22.22 a z Nádraží Klánovice v 6.44 a 22.14.

Linka 264: Zrušena.

Linka 265: V mimošpičkových obdobích zkrácena do trasy Nádraží Uhříněves - Lipany - (Kolovraty).

Linka 266: Nově v provozu celodenně, celotýdenně. Prodloužena do trasy Depo Hostivař ... Uhříněves - K Netlukám - Netluky - Hájek - Královice. Souhrnný interval s linkou 366 je ve špičkách pracovních dnů 30 minut (v ranní špičce ve směru do centra zkrácen na 15 - 30 minut) a v ostatních obdobích 60 minut. Zavedeny celodenně, celotýdenně vložené spoje v trase Depo Hostivař - Uhříněves. Souhrnný interval linek 265, 266, 364 a 366 v úseku Depo Hostivař - Nové náměstí je v ranní špičce 7,5 minuty, v odpolední špičce 10 minut a v ostatních obdobích 30 minut.

Linka 303: Změna trasy: Černý Most ... Křenice - Říčany, Pacov - Říčany, U Větrníku (T) - Říčany, k žel.st. - Říčany, Spojovací ZŠ - Říčany, u nemocnice - Říčany, Rychta - Říčany, Olivovna - Říčany, sídliště Olivovna - Říčany, Pivoňková - Říčany, Pod Kavčí skálou - Říčany, Komenského náměstí - Říčany, Štefánikova - Říčany, U Milána (T) - Říčany, náměstí - Říčany, Podhradí - Říčany, Wolkerova. Posílena v úseku Říčany, Wolkerova - Sibřina.

Linka 304: Změny spojů (posílení) v ranní špičce pracovních dnů v úseku Černý Most - Jirny, Nové Jirny II.

Linka 309: Časové posuny spojů z důvodu zachování návazností na vlaky v zastávce Nádraží Radotín.

Linka 311: Posunují se v pracovní dny spoje ze Zličína v 7.45, 9.45, 11.45 a 12.45 a to pouze v úseku Mořina - Řevnice, náměstí o +5 minut.

Linka 313: Časové posuny spojů z důvodu zachování návazností na vlaky v zastávce Nádraží Radotín.

Linka 317: Ruší se spoj v pracovní dny v 7.40 z Mníšku p.B. do Prahy. Spoj v 22.00 ze Smíchovského nádraží zkrácen do zastávky Kytín celotýdenně.

Linka 319: V zastávce Tuchoměřice, rozcestí budou nově zastavovat všechny spoje v obousměrech.

Linka 324: Zrušena.

Linka 325: Zrušena.

Linka 328: Prodloužena do trasy Opatov - Modletice, TVIN. Časové posuny spojů.

Linka 329: Posílena v pracovní dny od 9 do 15 hodin (dva nové páry spojů navíc).

Linka 332: Zrušeny zastávky Ústav mateřství a Zelené domky. Posunuje se celotýdenně spoj z Budějovické v 0.00 na 0.10. Posunují se v pracovní dny spoje z Psár v 5.15 a 5.42 na 5.11 a 5.41.

Linka 334: Zrušena.

Linka 335: Zrušeny zastávky Ústav mateřství a Zelené domky. Spoje nejedoucí přes Radějovice a Křížkový Újezdec jsou v úseku Budějovická - Sulice, Želivec převedeny na linku 337. Časové posuny spojů.

Linka 337: Zrušeny zastávky Ústav mateřství a Zelené domky. Výrazně posílena celotýdenně v úseku Budějovická - Kamenice, kult. dům. Obec Pyšely nově zařazena pouze do 4. pásma.

Linka 339: Zrušeny zastávky Ústav mateřství a Zelené domky. Posílena v pracovní dny odpoledne. Časové posuny spojů.

Linka 344: Časové posuny spojů v ranní špičce pracovních dnů.

Linka 363: Výrazně posílena v úseku Opatov - Čestlice (interval v pracovní dny ráno 10 minut, odpoledne 15 minut, dopoledne a večer 30 minut, o víkendu celodenně 30 minut). Zkrácena do trasy Opatov - Velké Popovice, Todice.

Linka 364: Změna trasy: Depo Hostivař ... Uhříněves - Uhříněveský hřbitov - Říčany, průmyslový areál Černokostelecká - Říčany, U Větrníku - Říčany, Pacov - Březí, U křížku - Říčany, Strašín - Babice - Babice, Babičky - Doubek. V provozu celodenně, celotýdenně. V pracovní dny ráno interval 30 minut, dopoledne a večer 120 minut, odpoledne 60 minut, o víkendu pouze vybrané spoje.

Linka 366: Nová linka v trase Depo Hostivař - Malešická továrna - Na Homoli - Průmyslová - Ústřední - Kutnohorská - Dolnoměcholupská - Dolní Měcholupy - Průmstav - Fruta - Na Vrchách - Picassova - Nové náměstí - Uhříněves - K Netlukám - Netluky - Hájek - Pod Hradem - Křenice - (Březí, Podskalí). Dopravce Dopravní podnik hl.m.Prahy, a.s. V ranní špičce pracovních dnů interval 30 minut, v odpolední špičce 60 minut, v ostatních obdobích vybrané spoje. V pracovní dny v provozu celodenně, v sobotu od 7 do 18 hodin a v neděli od 13 do 20 hodin. V úseku Křenice - Březí, Podskalí v provozu pouze vybrané spoje ve špičkách pracovních dnů.

Linka 369: Zrušena.

Linka 370: Ruší se jeden pár spojů v pracovní dny ráno v úseku Kobylisy - Odolena Voda, Dolní náměstí.

Linka 372: Zavádí se jeden pár spojů v pracovní dny ráno v trase Kobylisy - Dřínov, náves a zpět.

Linka 382: Posunuje se v pracovní dny spoj z Jevan v 4.12 na 4.07.

Linka 383: Posunuje se v pracovní dny spoj z Hájů v 9.30, a to v úseku Zvánovice - Chocerady o +2 minuty.

Linka 385: Změna trasy: Opatov - Šeberov - V Ladech - Pod Vsí - Hrnčířský hřbitov - Průhonice, Rozkoš - Průhonice, hájovna - Průhonice, Tovární - Průhonice, Hole - Průhonice - Čestlice, Global - Čestlice, Hypernova - Čestlice, Polní - Čestlice - Čestlice, Lipová - Nupaky, hotel - Nupaky - Říčany, Kuří - Říčany, Kuříčko - Říčany, hřbitov - Říčany, U Lípy - Říčany, náměstí - Říčany, U Milána (Z) - Říčany, Štefánikova - Říčany, 5. května - Říčany, nádraží - Říčany, pod lihovarem - Říčany, U Větrníku (Z) - Říčany, k žel.st. ... Louňovice. Zavedeny vložené víkendové spoje v úseku Opatov - Čestlice, kde bude zkrácen inteval na 60 minut. Spoje dnes ukončené v zastávce Říčany, nádraží budou ukončeny ve stávající zastávce Říčany, pod nádražím, která bude přejmenována na Říčany, nádraží.

Linka 391: Posunuje se v pracovní dny spoj z Úval v 6.28 na 6.26.

Linka 397: Časové posuny spojů.

Linka 402: Ruší se zastávka Kostelec n.Č.l., Komenského. Zřizují se zastávky Kostelec n.Č.l., sanatorium a Oleška, Brník, u rybníka. Charakter obou nových zastávek: Stálá.

Linka 411: Posunuje se v pracovní dny spoj z Bříství v 5.20 na 4.50.

Linka 414: Časové posuny spojů z důvodu zachování návazností na vlaky v Černošicích.

Linka 415: Časové posuny spojů z důvodu zachování návazností na vlaky v Černošicích.

Linka 423: Časové posuny spojů.

Linka 428: Prodloužena do trasy Mukařov - Mukařov, škola - Mukařov, Žernovka - Doubek - Babice, Babičky - Babice - Březí - Březí, u křížku - Říčany, Strašín - Říčany, Strašín, rest. - Říčany, Rychta - Říčany, U nem. - Říčany, Spojovací ZŠ - Říčany, k žel.st. - Říčany, U Větrníku - Říčany, průmyslový areál Černokostelecká - Říčany, Černokostelecká - Říčany, průmyslový areál Černokostelecká - Říčany, pod lihovarem - Říčany, nádraží - Říčany, 5. května - Říčany, Štefánikova - Říčany, U Milána (T) - Říčany, náměstí ... Jesenice. Spoje dnes ukončené v zastávce Říčany, nádraží budou ukončeny ve stávající zastávce Říčany, pod nádražím, která bude přejmenována na Říčany, nádraží. V úseku Říčany, nádraží - Mukařov v provozu pouze ve špičkách pracovních dnů. Interval cca 60 minut ve špičkách. V ostatních obdobích pouze vybrané spoje.

Linka 444: Prodloužena do trasy Kamenice, kulturní dům - Kamenice, U dvora - Kamenice, Těptín, U Kozlího kamene - Kamenice, Těptín - Pohoří, Markvart - Pohoří, Skalsko - Pohoří - Pohoří, Chtouň - Jílové u Prahy, Čs. armády - Jílové u Prahy, nám. ... Měchenice, žel.st. V provozu delodenně, celotýdenně.

Linka 448: Časové posuny spojů.

Linka 451: Zřízena nová zastávka Lety, Na Návsi mezi zastávkami Lety, K Libři a Dobřichovice, pošta, resp. v opačném směru mezi zastávkami Dobřichovice, rozc. Karlík a Lety, K Libři. Nová zastávka Lety, Na Návsi bude v ulici Na Návsi u křižovatky s ulicí Dobřichovickou a bude Stálá. Zřízení této zastávky si také vyžádá malou změnu trasy. Posunuje se spoj z Mořiny v 7.17 na 7.15.

Linka 461: Posunuje se v pracovní dny spoj ze Strančic v 7.04 na 6.59. Posunuje se v pracovní dny spoj z Kamenice v 7.20, a to pouze v úseku Kamenice, Kult. dům - Velké Popovice o +5 min.

Linka 463: Nová linka v trase Strančice, žel.st. - Kunice, pod dálnicí - Kunice - Kunice, Vidovice - Kunice, Pragosoja - Velké Popovice, Todice - Velké Popovice - Velké Popovice, škola - Velké Popovice, pivovar - Velké Popovice, škola - Velké Popovice, Todice - Kunice, rozc. Vidovice - Kunice, Dolní Lomnice - Kunice, Dolní Lomnice, Chlum - Mirošovice. V provozu pouze vybrané spoje v pracovní dny od 5.30 do 7.00 hodin a od 14.00 do 18.30 hodin. V úseku Strančice - Velké Popovice v provozu pouze vybrané spoje. V ranní špičce interval 60 minut, v odpolední špičce interval 120 minut. Ve směru Mirošovice v provozu pouze v odpolední špičce. Dopravce Veolia Transport Praha, s.r.o.

Linka 470: Spoj v pracovní dny v 18.45 hodin z Kralup n.Vlt. prodloužen z Chlumína až do Mělníka.

Linka 488: Ruší se jeden pár spojů po 7. hodině v pracovní dny v úseku Nový Knín - Nový Knín, Libčice.

Linka 492: Posunuje se v pracovní dny spoj z Kostelce n.Č.l. v 5.34 na 5.39.

Linka 496: Zrušena.

Linka 497: Zrušena.

Linka 498: Zrušena.

Linka 499: Zrušena.

Linka 605: Prodloužena do trasy Modrá škola ... Průhonice - Čestlice, Global - Čestlice, Hypernova - Čestlice, Polní - Čestlice. Nově v provozu v obou směrech jeden spoj celotýdenně v cca 2.00 hodin.

Změny názvů zastávek

Formanská -> Ve vilkách.

Ve vilkách -> Formanská.

Říčany, závod DISK -> Říčany, U Větrníku.

Říčany, pod nádražím -> Říčany, nádraží.

Na Návsi -> Dolní Měcholupy.

Změna charakterů zastávek

Stříbrná Skalice, Kostelní Střímelice, Skalka: Nově Stálá.

Betáň: Nově Na znamení.

Nové zastávky

Jirny, Logistický park: Obousměrně pro linku 398 mezi zastávkami Sychrov a Jirny, rozcestí. Charakter zastávky: Na znamení.

Jirny, rozcestí: Obousměrně pro linku 398 mezi zastávkami Jirny, Logistický park a Nehvizdy. Charakter zastávky: Na znamení.

K Netlukám: Obousměrně pro linky 266 a 366 mezi zastávkami Uhříněves a Netluky. Charakter zastávky: Na znamení.

Lety, Na Návsi: Obousměrně pro linku 451 mezi zastávkami Dobřichovice, rozc. Karlík (resp. Dobřichovice, pošta) a Lety, K Libři. Charakter zastávky: Stálá.

Nupaky, hotel: Obousměrně pro linku 385 mezi zastávkami Nupaky a Čestlice, Lipová. Charakter zastávky: Stálá.

Oleška, Brník, u rybníka: Obousměrně pro linku 402 mezi zastávkami Oleška, Brník a Kostelec n.Č.l., Svatbínská. Charakter zastávky: Stálá.

Ruší se zastávky

Říčany, nádraží. Jako náhrada poslouží stávající zastávka Říčany, pod nádražím, která bude přejmenována na Říčany, nádraží.

Kostelec n.Č.l., Komenského.

Změna dopravce

Linka 326: Nový dopravce: Veolia Transport Praha, s.r.o.

Linka 327: Nový dopravce: Veolia Transport Praha, s.r.o.

Linka 363: Nový dopravce: Dopravní podnik hl.m.Prahy, a.s.

Linka 605: Nový dopravce: Dopravní podnik hl.m.Prahy, a.s.

Zobrazit komentáře (41)


Verze pro tisk | Copyright © 2005–2020 PIDServis