PIDServis
Navigace
Vyhledávání
Rozšířené hledání
Počítadlo

Výluka ve Strančicích

(Dočasné změny)

Aktualizace:  13.11.2007
Platí od:  04.06.2007
Platí do:  19.11.2007
Není v provozu

Důvod

Výstavba vodovodního řádu v Revoluční ulici.

Změny autobusů

Linka 461: Výstupní a nástupní zastávka je přemístěna do ulice Na Vráží (u pomníku), cca 15m před křižovatku s ulicí Revoluční (před vjezd na parkoviště). Od pondělí 17. září se nemění.

Linka 469: V Pracovní dny: Výstupní a nástupní zastávka je přemístěna do ulice Na Vráží (u pomníku), cca 15m před křižovatku s ulicí Revoluční (před vjezd na parkoviště). O víkendu a ve svátky: Výstupní zastávka je přemístěna do Průmyslové ulice do prostoru dočasného panelového nástupiště před schodištěm do prodejny a nástupní zastávka je přemístěna do Průmyslové ulice k chodníkové hraně přilehlé k vyústění cesty od lávky přes železniční trať. Od pondělí 17. září budou i víkendové spoje ukončeny v ulici Na Vráži společně s linkou 461.

Linka 490: Výstupní zastávka je přemístěna do Průmyslové ulice do prostoru dočasného panelového nástupiště před schodištěm do prodejny a nástupní zastávka je přemístěna do Průmyslové ulice k chodníkové hraně přilehlé k vyústění cesty od lávky přes železniční trať. Od pondělí 17. září budou spoje ukončeny v Revoluční ulici u obecního úřadu, kde budou zřízeny dočasné nástupní a výstupní zastávky.

Linka 494: Výstupní zastávka je přemístěna do Průmyslové ulice do prostoru dočasného panelového nástupiště před schodištěm do prodejny a nástupní zastávka je přemístěna do Průmyslové ulice k chodníkové hraně přilehlé k vyústění cesty od lávky přes železniční trať. Od pondělí 17. září budou spoje ukončeny v Revoluční ulici u obecního úřadu, kde budou zřízeny dočasné nástupní a výstupní zastávky. Spoje projíždějící Strančicemi budou zastavovat v Revoluční ulici v obou směrech, vždy dvakrát - ve výstupní i nástupní zastávce.

Informační leták v PDF - platí 4. června - 17. června (Ropid).

Informační leták v PDF - platí 18. června - 16. září (Ropid).

Informační leták v PDF - platí 17. září - 19. listopadu (Ropid).

Ukončení výluky a trvalé změny od 20. listopadu: Sokolská ulice (u nádražní budovy) bude opět průjezdná, vrátí se sem nástupní i výstupní zastávky linek 461 a 469. Zastávky linek 490 a 494 se trvale přemisťují k prodejně v Průmyslové ulici (na severní straně lávky).

Obrázky

Stav od 17. září do 19. listopadu

Zobrazit komentáře (2)


Verze pro tisk | Copyright © 2005–2019 PIDServis