PIDServis
Navigace
Vyhledávání
Rozšířené hledání
Počítadlo

Výluka Kyje (I. etapa)

(Dočasné změny)

Aktualizace:  30.08.2006
Platí od:  14.03.2006
Platí do:  01.09.2006
Není v provozu

Důvod

Rekonstrukce Broumarské ulice.

Linka 110

Vedena v trase Dolní Počernice - Hostavice - Kyjský hřbitov - Za Horou - Kbelská - Hloubětín - Sídliště Lehovec - Žárská - Hejtmanská - Vajgarská. Všechny spoje zastavují v zastávce Kbelská obousměrně dvakrát (v Průmyslové a v Poděbradské ulici). Spoje jedoucí až do Čakovic jsou vedeny stejnou trasou v úseku Dolní Počernice - Žárská, dále jsou vedeny Kolbenovou ulicí do zastávky Nový Hloubětín a dále po své trase do Kbel a Letňan. Tyto spoje nezajíždějí do zastávek Hejtmanská a Vajgarská. Ve směru ze Kbel do Hloubětína je sled zastávek ...Čakovická - Žárská.... Zastávka Nový Hloubětín pro linku 110 je tedy zachována pouze ve směru Za avií.

Linka 181

V úseku Kbelská - Jiráskova čtvrť odkloněna Průmyslovou, Českobrodskou a Broumarskou ulicí přes zastávky V Chaloupkách (*), Českobrodská (T) (*), Za Horou (Z), Spolská a Kyjský hřbitov. Zastávka Kbelská je obousměrně přemístěna do Průmyslové ulice do pravidelných zastávek linky 183. V pracovní dny od 5.15 do 8.15 hodin jsou všechny spoje ve směru z Čimic do Hostivaře vedeny přímo (nezajíždějí do oblasti Kyjí) a jsou zřízeny nové krátké spoje navíc v trase Za Horou - Kyjský hřbitov - Pávovské náměstí - Perlit - Nádraží Hostivař.

Linka 503

Vedena v trase Černý Most - Doležalova - Vajgarská - Hejtmanská - Lehovec - Hloubětín - Kbelská - Za Horou - Kyjský hřbitov ... Sídliště Rohožník.

Linka 556

Vedena v trase Za Horou - Pávovské náměstí - Jiráskova čtvrť - Nádraží Kyje.

Linka 557

Vedena v trase Dolní Počernice ... Jiráskova čtvrť - Nádraží Kyje - Vajgarská - Generála Janouška ... Černý Most.

Linka 559

Vedena v trase Jahodnice ... Jiráskova čtvrť - Nádraží Kyje - Vajgarská - Hejtmanská - Žárská.

Linka 701

Ve směru z Černého Mostu ze zastávky Vajgarská odkloněna přes zastávku Hejtmanská na obratiště Lehovec, kde je ukončena.

Linka 702

Zvláštní školní linka zřízená v trase Černý Most - Doležalova - Vajgarská - Nádraží Kyje. Provozuje Hotliner s.r.o.

Linka 721

Zvláštní denní linka zřízená v trase Černý Most - Doležalova - Vajgarská - Hejtmanská - Sídliště Lehovec - Hloubětín - Kbelská - Za Horou - Jiráskova čtvrť - Spolská - Českobrodská - Kbelská - Hloubětín - Sídliště Lehovec - Hejtmanská - Vajgarská - Doležalova - Černý Most. Intervaly shodné s linkou 181. V provozu pouze v uvedeném směru. Provozuje DP Praha a.s.

Leták v PDF (Ropid).

Souhrnný jízdní řád pro Nádra?í Kyje.

Obrázky

110 Lehovec 110 Jiráskova čtvrť 181 Jiráskova čtvrť
721 Jiráskova čtvrť 721 Jiráskova čtvrť 30.8.2006 / Lehovec
30.8.2006 / Lehovec - KT8N 30.8.2006 / Lehovec - noční linky budou bílé na tmavě modrém nebo černé na bílém?

Zobrazit komentáře (2)


Verze pro tisk | Copyright © 2005–2020 PIDServis