PIDServis
Navigace
Vyhledávání
Rozšířené hledání
Počítadlo

Výluka Voznice - Dobříš

(Dočasné změny)

Aktualizace:  13.09.2006
Platí od:  07.09.2006
Platí do:  13.09.2006
Není v provozu

Důvod

Uzavření levého jízdního pásu rychlostní silnice R4 mezi mostem ve Voznici a křižovatkou Kytín a s tím související uzavírka nájezdu na rychlostní silnici R4 ve Voznici.

Změny tras autobusových linek

Linka 317 bude v úseku Dobříš, Kodetka - Kytín, rozcestí pouze ve směru z Dobříše do Prahy odkloněna po rychlostní silnici R4 a nebude obsluhovat zastávky Voznice, polesí a Voznice. Ve směru z Prahy do Dobříše bude zastávky Voznice a Voznice, polesí normálně obsluhovat.

V úseku Dobříš, Kodetka - Voznice bude zřízena linka 317, kterou bude zajišťovat náhradní nízkokapacitní vozidlo. Ze zastávky Voznice budou odjezdy spojů o deset minut dříve než je pravidelný odjezd směr Praha, aby spoj stihl normální autobus linky 317 v zastávce Dobříš, Kodetka a aby do něj cestující přestoupili a jeli směr Praha po rychlostní silnici R4. Ze zastávky Voznice, polesí je to o pět minut dříve. Cestující jedoucí z Dobříše do Voznice budou v zastávce Dobříš, Kodetka přestupovat do náhradního vozidla linky 317 směr Voznice, který pojede v tomto úseku podle pravidelného jízdního řádu linky 317.

Všechny změny se týkají pouze přepravních vztahů ve směru Dobříš - Voznice - Mníšek p.B. - Praha. V opačném směru se nic nemění.

Fotografie poskytl PIDServisu Lukáš Fraj.

Obrázky

Mapka 8.9.2006 / Voznice

Zobrazit komentáře (1)


Verze pro tisk | Copyright © 2005–2020 PIDServis